ثبت نام ورود به سایت

Login

نام کاربری
رمز عبور
Remember Me

ثبت نام

Fields marked with an asterisk (*) are required.
نام
نام کاربری
رمز عبور
تکرار رمز عبور
ایمیل
تکرار ایمیل

اساسنامه

صنعت کشتی‌سازی در جهان به عنوان یکی از صنایع اساسی و مادر تلقی می‌گردد که با توجه به ماهیت فنی و تخصصی آن از جایگاه ویژه‌ای برخوردار بوده و می‌تواند عامل توسعه صنعتی، اقتصادی هر کشور و زمینه‌ای برای رشد دیگر صنایع به ویژه صنایع بالادستی خود شود. وابستگی این صنعت به صنایع سبک و سنگین سبب شده است که این صنعت به یکی از ارکان اساسی صنایع در دنیا تبدیل گردد.

اگر چه صنعت کشتی‌سازی در ایران دارای چند دهه قدمت می‌باشد، سهم ایران از این صنعت بسیار ناچیز می‌باشد. جهت حذف و یا تخفیف فاصله موجود، دو رویکرد اساسی مطرح می‌باشد:

با توجه به وجود سازمان‌ها و ارگان‌های دریایی مختلف در کشور و پتانسیل‌های موجود در زمینه توسعه صنایع دریایی، حمایت از ایده و توان علمی و فنی کارشناسان و طراحان جوان می‌تواند زمینه هر چه بیشتر رشد و شکوفایی این صنعت را در کشور فراهم آورد. که این امر نیازمند توجه و حمایت بیشتر مسئولان، کارشناسان، نهادها و سازمان‌های خصوصی و دولتی و ... می‌باشد.

لازم است بستری هدفمند برای تقویت انگیزه، خلاقیت، نوآوری و طرح ایده‌های نو در دانشجویان ایجاد شده و با ارتباط مؤثر و هدفمند بین صنعت و دانشگاه، در راستای هم‌افزایی توانایی‌های مالی، علمی و فنی صنعت و دانشگاه تلاش گردد.

برگزاری مسابقات در قالب بخش­های دانشجویی و دانش آموزی در زمینه‌های مختلف علمی و فنی،یکی از رویکردهای اساسی و مهم در راستای تحقق اهداف فوق می‌باشد. برگزاری مسابقات در بخش دانشجویی، ضمن ایجاد مهارت‌های تیمی و ایجاد شرایط لازم برای عملی نمودن تحقیقات کاربردی، زمینه‌ساز برقراری ارتباطی مؤثر و هدفمند میان صنعت و دانشگاه می‌باشد.

دانلود اساسنامه

زمانبندی مسابقات

مهلت ثبت نام : 31 خرداد ماه 1397

زمان ارسال مستندات طراحی:15 مرداد 1397

زمان برگزاری: 1-3 آبان ماه 1397

محل برگزاری باغ موزه دفاع مقدس